co i jak.

Niełatwo jest dziś znaleźć czas na planowanie posiłków, spacery po marketach, gotowanie, mycie garów, wyrzucanie śmieci. Oczekiwanie na jedzenie w knajpie pod presją wygłodniałego żołądka, również nie należy do najprzyjemniejszych. Nasze Pudeła sprezentują Ci wolny czasu, zapewniając trzy regularne, pełnowartościowe i pyszne posiłki w ciągu dnia. Mniej stresu i spadków energii, a więcej szczęścia i mocy! 

team

Gotujemy w duchu “less waste”, używając wyłącznie produktów pochodzenia roślinnego. Sposobimy 3 wegańskie posiłki dziennie, pakujemy je w opakowania wielorazowego użytku i karmimy od poniedziałku do piątku. Dla Ciebie!

W naszych posiłkach nie znajdziesz mięsa, jajek, nabiału i jego pochodnych. Znajdziesz za to masę innych, ciekawych, a przede wszystkim pysznych, zdrowych, zbilansowanych i kolorowych kompozycji kulinarnych. Do dosładzania potraw używamy erytrolu, bakalii, lub cukru kokosowego (do dań kuchni Azjatyckiej). Nie używamy "białego cukru",ani "białej mąki", pieczywo jest wypiekane z  100% z mąki żytniej, oczywiście na zakwasie. Roślinne posiłki to bomby witaminowe i energetyczne. Poczujesz siłę! Nie mamy misji nawracania na weganizm! Dodawanie kiełbasy w domowym zaciszu do naszych kompozycji nie jest karane, a zajadania się mięskiem w weekendy, również jest stosowne. Szczęśliwym bądź po swojemu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl